Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1222528
ARKIVSKÅP, 1900-talets början.
ArkivskÅp, 1900-talets början.

Ek. 12 lådor med centrallås. Bredd 100. Djup 39. Höjd 181 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Proveniens

Proveniens ODhner Böhmers belysningsaffär Stockholm

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
8 600
796
892
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
12
15 mar 18:07
8 600 SEK
15 mar 18:07
8 400 SEK
12
15 mar 18:06
8 200 SEK
15 mar 18:04
8 000 SEK
12
15 mar 18:03
7 800 SEK