ca 0.60 ct kvalitet ca J vs2 samt runda briljantslipade diamanter, storlek 16.50/52, totalvikt 3 g. Stämplad KALO.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10