Smycken Ringar
1222672
Ring 18K guld med en oval briljantslipad diamant
Ring 18k guld med en oval briljantslipad diamant.

ca 0.60 ct kvalitet ca J vs2 samt runda briljantslipade diamanter, storlek 16.50/52, totalvikt 3 g. Stämplad KALO.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
14 000 SEK