Möbler Skåp & Byråar
1223531
SKÄNK, nyrenässans, sent 1800-tal.
SkÄnk, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt. Två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 108. Djup 51. Höjd 117 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar. Senare beslag. Ett lås saknas. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 501
143
161
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
3 jul 20:58
1 501 SEK
3 jul 20:28
1 001 SEK
3 jul 20:26
800 SEK
30 jun 18:20
600 SEK
28 jun 18:16
300 SEK