Klarglas med innesluten dekor. Signerad B. Vallien 7181157 Kosta Boda Unique. Höjd 49 cm. Sockel av svart sten. Certifikat medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK