Möbler Skåp & Byråar
1224272
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
ByrÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Målad byrå med tre lådor. Mässingsbeslag. Bredd 90, djup 47, höjd 81 cm.

Slitage. Färgbortfall. En låda låst. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK