Tvådelat skåp fanerat med björk och mahogny. Svärtad och bronserad egyptiserande dekor. Beslag av mässing. Bredd 105, djup 46, höjd 187 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Skador. Kompletterad. Omarbetat.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10