Mörkblå botten med polykroma stiliserade träd. Mörkblå huvudbård med stiliserad blomranka.
Något nerblekt. Något slitage och smutsig, smärre fläckar, obetydliga skador. Baksidan med smärre malskador, långsidorna med smärre trampveck, kortsidornas slätvävnad ställvis skadad.