Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1224535
Carl Dangel
Carl dangel, matta rölakan signerad ca 163 x 100 cm.

CARL DANGEL, matta rölakan signerad ca 163 x 100 cm

Bruksslitage. Saknar frans Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
185
208
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
27 mar 14:15
2 000 SEK
27 mar 14:15
1 900 SEK
27 mar 14:11
1 800 SEK
26 mar 22:34
1 500 SEK
25 mar 23:46
1 200 SEK