Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Belysning Bordslampor
1224698
BORDSLAMPA, nysilver, CF Carlman, 1897.
Bordslampa, nysilver, cf carlman, 1897.

I form av palm. På tre fötter. Namn- och datumgravyr. Höjd 41 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor. Omarbetad bordsuppsats. Senare el.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK