Belysning Taklampor
1224855
TAKLAMPA, 1920-/30-tal
Taklampa, 1920-/30-tal.
Taklampa, 1920-/30-tal.
Taklampa, 1920-/30-tal.
Taklampa, 1920-/30-tal.

Stomme i tenn. Tre ljusarmar med dekormålade glaskupor. Höjd 75 cm, diameter 46 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Obetydligt nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 700
262
310
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 aug 18:58
2 700 SEK
2 aug 18:57
2 500 SEK
2 aug 18:57
2 500 SEK
2 aug 16:48
2 200 SEK
2 aug 16:48
2 000 SEK