Konst Modern svensk konst
1225057
Nicke Rosén
(Sverige, Född 1933)
Nicke rosÉn, 48 pusselbitar av plast, numrerade och signerade.

NICKE ROSÉN, 48 pusselbitar av plast, numrerade och signerade.

Blåmålad träram, flyttbara och roterbara, varje del individuellt numrerade, upplaga 3000, 63 x 83 cm totalt

Några pusselbitar med skador. Färgbortfall. Avnött. Bucklor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK