NICKE ROSÉN, 48 pusselbitar av plast, numrerade och signerade.
Blåmålad träram, flyttbara och roterbara, varje del individuellt numrerade, upplaga 3000, 63 x 83 cm totalt
Några pusselbitar med skador. Färgbortfall. Avnött. Bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK