Fanerat. Rik dekor i mässing och stenimitation. Glasade sidor, hyllplan i glas. Belysning invändigt. På tassfötter. Höjd 153, l 54, b 54 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador. Skador. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.