Möbler Skåp & Byråar
1225336
SIDEBOARD, 1940-tal
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.

Fanerad med mahogny. Jalusidörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 125 cm, djup 47 cm, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK