Design Övrigt
1225337
RISTO HÄMÄLÄINEN, golvvas, Finland, signerad och daterad 2006.
Risto hÄmÄlÄinen, golvvas, finland, signerad och daterad 2006.

Stengods, glasyr i turkos, grått, brunt mm. Otydligt signerad och daterad 2006. Höjd 164 cm.

Smärre nagg och slitage.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Utropspris
5 000 SEK