Fanerat med valnöt, dekor av intarsia. Benställning av bok. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 110. Djup 41. Höjd 114 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskada i bakkant av skiva.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.