Fanerad med ek. Lös överdel upptill, skåpdörrar med flätad dekor, bakomliggande hyllplan och lådor. Nertill skåp med bakomliggande hyllinredning.
Längd 120 cm, höjd ca 160 cm, djup 45 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.