Gavlar av ek och teakfaner. Överdel med hyllplan, nedtill med skjutbara dörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 3 x 84. Djup 36. Höjd 190,5 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10