Militaria Vapen
1226465
KARTUSCHLÅDOR, 2 st, danska, 1800-tal.
KartuschlÅdor, 2 st, danska, 1800-tal.

Låda av läder med beslag av mässing och vitmetall. Bredd 15 cm.

Smärre slitage.

Övrigt

Säljs på uppdrag av Kronofogdemyndigheten.

Utropspris
3 000 SEK