Samlarföremål Leksaker
1226483
STEIFF, "Grodan Boll" samt "Wittie", 1950-tal.
Steiff, "grodan boll" samt "wittie", 1950-tal.

Etikettmärkta. Höjd 8-23 cm.

Slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK