Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Modern svensk konst
1226537
Bengt Elde
(1939-2015)
Bengt elde, olja på pannå, signerad.

BENGT ELDE, olja på pannå, signerad.

Vinteridyll. 76 x 122 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
12 000
1 111
1 245
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
10
1 apr 19:26
12 000 SEK
11
1 apr 19:26
12 000 SEK
10
1 apr 19:23
11 500 SEK
11
1 apr 19:23
11 000 SEK
10
1 apr 16:17
10 500 SEK