PARTI LEKSAKSBILAR, DINKY TOYS, 16 st, 1950-1980-tal.

Bestående av:
Ford V8 Pilot, no DY-5 (1980-tal)
Ford E83W 10 CWT Van, Heinz, no DY-4 (1980-tal)
Guy Van Weetabix, no 514.
Bedford articulated lorry, no 521.
Bedford TK Coal lorry, no 425.
Police patrol car, no 256.
Fire chief's car, no 257.
Vauxhall Ambulancewagen, no 278.
Volkswagen 1500, no 144.
Opel kapitan, no 177.
Austin mini-moke, no 342.
204 Peugeot, no 510.
Ford Capri, no 143.
Mercedes 190 S.L., no 526.
Berline 403 Peugeot, no 521.
Fiat 1800 Familiale, no 548.
I originalkartonger. Längd ca 8-17 cm.

Bruksslitage. Några få delar med mindre skador eller saknade lösa delar.

Utropspris
4 000 SEK
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76