ULLA KRAITZ, skulptur, stengods, signerad och daterad -75.
I form av fågel. Höjd 12, längd 25 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK