PARTI LEKSAKSBILAR, 19 st, BLA MÄRKLIN, MOSKVITCH, POLITOYS och NOREV, 1900-talets andra hälft.

POLITOYS:
Lancia Flavia Sport Zagato 1800, no 509.
Alfa Romeo Gulia TI Gazzella, Carabinieri, no 531.
Fiat 1100 Berlina, no 526.
Mercury:
Fiat 124, no 46.
MÄRKLIN:
Feuerwehrauto, no 8023.
For Taunus 17M, no 8027.
Mercedes 300 SL, no 8019.
Polozei-Streifenwagen Porsche, no 8024.
Tempo-Hochlader, no 8026.
BMW-507, no 8022.
MOSKVITCH:
no 412
no 433
no 427
NOREV:
Volkswagen Golf, no 878-Serie P.
Lancia Aurelia G.T, no 25.
Peugeot 203, no 14.
Vedette Depanneuse, no 34.
2 st Mercedes 280 Taxi.
I orginalkartong. Längd ca 9-16 cm.

Smärre slitage. Mindre färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76