JIM DINE, färglitografi, signerad, daterad 1973 och numrerad 73/100.
"Fork", ur "Ten Winter tools". Bladstorlek 70,5 x 55,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Mjuka hanteringsveck.