Belysning Taklampor
1227152
Art Déco
Taklampa, art déco, 1930-tal.
Taklampa, art déco, 1930-tal.
Taklampa, art déco, 1930-tal.

TAKLAMPA, art déco, 1930-tal.

Stomme av patinerad metall och papp. Skiva av glas. Sex ljuspunkter. Diameter 65, höjd 70 cm.

Slitage. Skador. Märken. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

120
1 268
131
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
25 maj 19:14
120 EUR