Konst Klassisk svensk konst
1227376
Jacob Silvén
(Sverige, 1851-1924)
Jacob silvÉn, olja på duk, monogramsignerad.

JACOB SILVÉN, olja på duk, monogramsignerad.

Sommardag i Blekinge. 66x42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

100
1 047
112
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
3 jul 14:57
100 EUR
2 jul 12:54
40 EUR
1 jul 12:27
30 EUR