Konst Skulptur
1227705
Jorma Lehtonen
(Finland)
Jorma lehtonen, bronsskulptur, monogramsignerad.

JORMA LEHTONEN, bronsskulptur, monogramsignerad.

Fåglar. Höjd ca 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
500 EUR