Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Möbler Speglar
1227723
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.
Spegel, karl johan, 1800-talets mitt.

Fanerad med björk. Höjd 140,5, bredd 70,5 cm.

Slitage. Fanerskador. Smärre slagskada. Senare glas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H70

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
176
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
19 nov 14:52
1 800 SEK
19 nov 12:28
1 000 SEK
18 nov 10:04
500 SEK