Belysning Övrig
122785

GOLVARMATUR, Asea belyning. 1950-tal.

Golvarmatur, asea belyning. 1950-tal.

Rund metallfot med dekor av växter. Kannelerad stång. H 141.

Smärre slitage.

Utropspris
800 SEK