Möbler Speglar
1227919
SPEGLAR, två stycken, 1900-talets mitt.
Speglar, två stycken, 1900-talets mitt.

Diameter 60-70 cm.

Slitage. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H54
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 13 timmar
300
29
33
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
14 jul 21:56
300 SEK