Möbler Speglar
1227920
SPEGEL, art deco, 1930/40-tal.
Spegel, art deco, 1930/40-tal.

Fasettslipat glas. Dekor av figurscener. Bredd 43, höjd 94,5 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H55
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 23 timmar
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
2 jul 16:56
1 800 SEK
2 jul 16:53
1 500 SEK
1 jul 14:11
1 000 SEK
27 jun 10:28
300 SEK