Tudelat. Fanerat med valnöt. Överdel med glasat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med dörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 108. Djup 46,5. Höjd 237 cm. Löst krön à 23 cm medföljer. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.