122823

PARTI SILVER OCH NYSILVER, 11 delar.

Parti silver och nysilver, 11 delar.

Bägare, mindre smörknivar 2 st, sockerströare 2 st, mindre uppläggningsskedar 2 st silver resten nysilver. Förnicklad kaktång medföljer.

Slitage, bucklor o lagningar.

Utropspris
1 200 SEK