1228240

Egger-Bahn, lok och vagnar, Tyskland, 1900-talets andra hälft

Egger-bahn, lok och vagnar, tyskland, 1900-talets andra hälft.

Lok och vagnar. Med lokstall, räls etcetera.

Slitage. Ej funktionstestat.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK