Allmoge
1228318

SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Tudelat. Målas. Dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 127. Djup 44. Höjd 195 cm.

Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Kompletterad. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
5 000 SEK