Allmoge
1228319
GUNGHÄST, allmoge, 1900-talets första hälft
GunghÄst, allmoge, 1900-talets första hälft.

Målad. På medar. Svans av tagel. Längd 86 cm, höjd 61 cm.

Slitage. Smärre skador. Torrsprickor. Förstärkningar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK