Gustaf Brandelius

(Sverige, 1833-1884)
Gustaf Brandelius
(Sverige, 1833-1884)

GUSTAF BRANDELIUS, olja på duk, sign o dat 1884.

Hästekipage. 42 x 65.

Krackelyr, färgbortfall, gulnad fernissa.

Utropspris
6 000 SEK