Konst Grafik
1228400
James Coignard
(1925-2008)
James coignard, carborundumetsning, signerad, numrerad 16/60.

JAMES COIGNARD, carborundumetsning, signerad, numrerad 16/60.

"Diagonale verte", papperstorlek 57 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR