122843

MICHEL SIMONIDY, troligen, olja på pannå, bär sign M. Simonidy.

Michel simonidy, troligen, olja på pannå, bär sign m. simonidy.

Motiv av vattendrag med träd och blommor. 26 x 34.

Smärre repor.

Utropspris
5 000 SEK