Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Möbler
1228543
SPORTSTUGEMÖBEL, matbord och stolar 3+1 st, bl a Göran Malmvall, Svensk Fur, Sverige 1900-talets mitt.
SportstugemÖbel, matbord och stolar 3+1 st, bl a göran malmvall, svensk fur, sverige 1900-talets mitt.

Furu, en stol brännstämplad Svensk Fur. Bordet 135 x 72,5 cm, höjd 72 cm, stolarna höjd 80 och 82 cm, sitthöjd 43-44 cm.

Slitage, fläckar, torrsprickor, tre stolar med skador och lagningar i ryggen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 200
303
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
25 maj 18:20
3 200 SEK
23 maj 0:20
1 500 SEK
20 maj 15:48
1 000 SEK
20 maj 8:23
600 SEK