Möbler Speglar
1228655
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserad. Dekor av pastellage, delvis genombruten. 156 x 74 cm.

Senare bronsering. Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall. Skador. Delvis maskstungen. Anlupet glas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK