Design Möbler
1228691
ELIO VIGNA, paraplyställ, glas, "Cobra", FIAM, Italien 2000-tal.
Elio vigna, paraplyställ, glas, "cobra", fiam, italien 2000-tal.

Stomme av glas. Höjd 67 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK