1228734
Pablo Palazuelo
(1916-2007)
Pablo palazuelo, färgetsning, akvatint, signerad och numrerad 66/75.

PABLO PALAZUELO, färgetsning, akvatint, signerad och numrerad 66/75.

"Sigilla X". Bladstorlek 91 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - B1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
1 136
1 240
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 maj 13:49
12 000 SEK
14 maj 13:01
11 000 SEK
14 maj 9:17
10 000 SEK
14 maj 9:16
8 000 SEK
14 maj 9:15
7 500 SEK