Design Möbler
1228860
SOFFBORD, Sverige, 1950-tal.
Soffbord, sverige, 1950-tal.
Soffbord, sverige, 1950-tal.
Soffbord, sverige, 1950-tal.
Soffbord, sverige, 1950-tal.
Soffbord, sverige, 1950-tal.

Benställning av betsad bok. Oval skiva fanerad med palisander och alm. Fothylsor av mässing. Längd 140, bredd 56, höjd 54 cm.

Märken. Repor.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Slutpris
2 000
188
220
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
15 sep 11:22
2 000 SEK
13 sep 18:31
1 000 SEK
12 sep 16:07
300 SEK