Hyllplan fanerade med teak. Stomme av svartlackerat stålrör med dekor av mässing. Hörndel med skåp och hyllplan, djup 70 x 70 cm. Höjd 167 cm. Lösa hyllplan: 3 st 101 x 32 cm, 3 st 81 x 20 cm.
Slitage. Fanerskador. Omonterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.