Runt matbord med tre iläggskivor. Benställning av ek med valnötsfanerad skiva. Diameter 130, höjd 74, total length 180 cm
Fläckar. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10