Samlarföremål Memorabilia
1229114
MEKANISK DOCKA 1900-första hälft
Mekanisk docka 1900-första hälft.

Gjuten, invändigt med mekanik, höjd ca 170 cm

Bruksslitage. Skador. Slitage. Nagg. Repor. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK