122919

SIDEBOARD, 1900-tal, troligen Pakistan.

Sideboard, 1900-tal, troligen pakistan.

Rektangulärt på svängda ben med rik intarsia- och reliefdekor. L 76, b 45, h 44.

Sprickor. Slitage.

Utropspris
1 000 SEK