Konst Contemporary
1229417
Lennart Olausson
(Sverige, Född 1944)
Lennart olausson, olja på duk, signerad och daterad sep-jan 01/02.

LENNART OLAUSSON, olja på duk, signerad och daterad sep-jan 01/02.

Sittande buddha. 170 x 130 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
18 000 SEK